Technologia

Od chwili założenia głównym priorytetem strategii firmy jest wykorzystanie nowoczesnych technologii, urządzeń i narzędzi oraz wdrażanie nowych metod organizacji produkcji. W ten sposób dążymy do zapewnienia wysokiej jakości wyrobów, redukcji kosztów własnych oraz skrócenia terminów dostaw. Główny cel firmy UAB „V. PADAGAS IR KO“ – zwiększanie wartości przedsiębiorstwa poprzez oferowanie na rynek wysokiej jakości produktów.

W 2004 r. nabyto pierwszą nowoczesną maszynę CNC do cięcia blachy, później firma co roku sukcesywnie zwiększała liczbę nowych urządzeń, a w 2012 r. został zakupiony robot spawalniczy MOTOMAN DX-100.

Obecnie UAB „V. PADAGAS IR KO“ dysponuje robotem spawalniczym  MOTOMAN DX-100, tokarkami i frezarkami CNC, wykorzystuje również tradycyjne maszyny do obróbki metali, komory śrutownicze i malarskie. Opanowane możliwości nowych, nowoczesnych i konwencjonalnych urządzeń umożliwia firmie produkowanie wysokiej jakości i rozsądnych cenowo, uznanych na rynkach Niemiec, Norwegii, Szwecji i Finlandii produktów dla sektora komunalnego i branży rolniczej.

Wszystkie wyroby są zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2006/42/WE w sprawie bezpieczeństwa maszyn i są oznaczone znakiem CE.

W 2016 roku zespół projektowy UAB „V. PADAGAS IR KO“ dokonał aktualizacji oprogramowania do modelowania komputerowego SolidWorks do wersji SolidWorks 2016 SP1.

W ciągu dwudziestu jeden lat, z małego przedsiębiorstwa, które w 1995 roku zatrudniało 6 osób i posiadało stare urządzenia, firma urosła do organizacji skupiającej zespół 80 pracowników. Wykwalifikowany personel administracyjny i produkcyjny oraz sprecyzowana strategia działania uczyniły firmę jednym z liderów branży produkcyjnej na Litwie.

Głównymi odbiorcami i partnerami UAB „V. PADAGAS IR KO“ są spółki komunalne, rolnicy, przedstawiciele handlowi sprzętu budowlanego i leśniczego. Istotnymi czynnikami sukcesu UAB „V. PADAGAS IR KO“ są nie tylko jakość i cena, lecz także elastyczność, bezpośredni kontakt, dbałość o potrzeby klientów oraz serdeczne więzi partnerskie.

Zespół projektowy posiłkuje się programem modelowania komputerowego SolidWorks 2016 SP1.

Partnerów